VÝNIMOČNÁ PONUKA: Veľkorysý pozemok s...

VÝNIMOČNÁ PONUKA: Veľkorysý pozemok s rodinným domom a letnou kuchyňou v tichej lokalite obce Boleráz.

Exkluzívna ponuka len u nás!

VÝNIMOČNÁ PONUKA: Veľkorysý pozemok s rodinným domom a letnou kuchyňou v tichej lokalite obce Boleráz.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o. vám ponúka na predaj samostatne stojaci, čiastočne podpivničený, priestranný 3-izbový rodinný dom o rozlohe 127 m² s prístavbou letnej kuchyne (1-izbový dom) o rozlohe 50 m², nachádzajúci sa na veľkom pozemku o celkovej rozlohe 2046 m² v obci Boleráz. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite mimo hlavnej cesty, čo zaručuje pokoj a súkromie.

Rodinný dom disponuje priestrannou vstupnou chodbou so vstupom na terasu a do kuchyne s komorou, druhou chodbou so vstupom do podkrovia, kúpeľňou s WC, dvoma izbami orientovanými do ulice a jednou izbou orientovanou do dvora. Súčasťou domu je aj pivnica.

Prístavba (letná kuchyňa) zahŕňa priestrannú kuchyňu, kúpeľňu s WC, izbu a technickú miestnosť.

Na pozemku sa nachádza podzemná pivnica na skladovanie zeleniny a vlastná studňa. Parkovanie pre viac áut je možné priamo na pozemku alebo pred domom.

Inžinierske siete zahŕňajú elektrinu, plyn, obecný vodovod a vlastnú studňu, pričom odpad je riešený septikom.

Kúrenie zabezpečuje plynový kotol a ohrev vody elektrický bojler.

Dom bol postavený z klasických materiálov a daný do užívania v roku 1970.

V roku 2015 prešla nehnuteľnosť rekonštrukciami, vrátane plastových okien, novej kúpeľne, kuchynskej linky, elektroinštalácie, nových rozvodov plynu a sanity, radiátorov, podláh, plávajúcej podlahy, dlažby a vykurovania. Rekonštrukcia letnej kuchyne (resp. druhej bytovej jednotky) bola tiež začatá.

Pozemok má zastavanú plochu 646 m², úžitkovú plochu 157 m² a záhradu o rozlohe 1400 m², čo spolu tvorí celkovú plochu 2046 m². Šírka pozemku je 17 m, čo umožňuje využiť zadnú časť pozemku ako stavebný pozemok.

Táto nehnuteľnosť je vhodná na dvojgeneračné bývanie, víkendový dom/chalupu s krásnym pozemkom na pestovanie farmárskych plodín či chov úžitkových zvierat. Rodinný dom je ihneď obývateľný a voľný kúpou.

Obec Boleráz je vzdialená 10 km od krajského mesta Trnava a ponúka dobrú občiansku vybavenosť: základná škola, materská škôlka, pošta, lekáreň, lekár, reštaurácia, potraviny, futbalové a detské ihrisko, autobusová zastávka a vlaková stanica. Milovníkov turistiky poteší blízkosť pohoria Malé Karpaty, jaskyne Driny, Smolenický zámok, hrad Červený kameň a mnoho iného.

Cena zahŕňa províziu realitnej kancelárie a kompletný právny servis spoločnosti PAKTIV s.r.o. v spolupráci s advokátskou kanceláriou, vrátane všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberacieho/odovzdávacieho protokolu a notárskych poplatkov.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov