SKVELÁ PONUKA: PRIESTRANNÝ 2-izbový byt s...

SKVELÁ PONUKA: PRIESTRANNÝ 2-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 3-izbový. =PAKTIV=

EXKLUZÍVNE len v Našej realitnej kancelárii.

SKVELÁ PONUKA: PRIESTRANNÝ 2-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 3-izbový.

Ponúkame Vám na predaj slnečný, TEHLOVÝ, nadštandartne priestranný 2-izbový byt s balkónom o rozlohe 60,39m2, nachádza sa na 1. poschodí (nie prízemie), ulica Zelenečská - reality Trnava.

Dispozícia: dlhá vstupná chodba v tvare písmena L, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s oknom, priestranná kuchyňa s jedálenským kútom, prechodná obývacia izba so vstupom na balkón, spálňa. K nehnuteľnosti patria aj dve pivnice v suteréne bytového domu.

Ponúkaná nehnuteľnosť je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. V izbách sú pôvodné, kvalitné, klasické drevené parkety. Kúrenie plynovými gamatkami, ohrev vody cez prietokový ohrievač.

 BONUS: Zmenou dispozície možnosť prerobiť na menší 3-izbový byt (viď pôdorys vo fotodokumentácii).

V blízkosti bytového domu je dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, obchodné centrum, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, autobusová zastávka ........

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o. - realitná kancelária, v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo emailom paktiv@paktiv.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov