=PAKTIV= CÍFER - slnečný, tehlový 3-izbový...

=PAKTIV= CÍFER - slnečný, tehlový 3-izbový byt.

Ponúkame Vám na predaj tehlový, útulný, slnečný, podkrovný 3-izbový byt s balkónom celkovo o rozlohe 80m2, v obci Cífer.

Dispozícia: Vstupná chodba, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na balkón, detská izba, spálňa. K nehnuteľnosti patrí aj pivničná kobka.

Stav nehnuteľnosti: Byt, ktorý sa nachádza na 3/3 poschodí, je v stave len sa nasťahovať a užívať si nové bývanie bez ďalšej investície. V každej izbe sú vstavané skrine na mieru, ktoré zabezpečujú dostatočný úložný priestor. Vlastný plynový kotol na kúrenie a ohrev vody podstatne znižuje náklady na bývanie. V letných horúcich dňoch Vás príjemne osvieži klimatizácia.

Energetické náklady sú nízke, čo je veľké plus pre každého, kto hľadá ekonomické bývanie. Plyn 35,-eur/mes, elektrina 30,-eur/mes – plus splátka bytu s fondom.

Bytový dom je po revitalizácii a nachádza sa v tichej časti obce s bezproblémovým parkovaním.

Lokalita: Obec Cífer je veľmi vyhľadávanou a žiadanou lokalitou aj vzhľadom na svoju výbornú polohu a s kompletnou občianskou vybavenosťou – škola, škôlka, lekár, zubná ambulancia, lekáreň, pošta, čerpacie stanice, reštaurácie, obchody, detské ihriská, futbalové ihrisko, multifunkčná športová hala. Veľkou výhodou je železničná a autobusová doprava ako aj rýchle napojenie na diaľnicu smer Bratislava.

Táto nehnuteľnosť sa predáva v rámci odstúpenia/postúpenia práv a je možné ju kúpiť len platbou v hotovosti alebo na hypotekárny úver so založením inej nehnuteľnosti.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov