=PAKTIV= PREDAJ 1-izbového bytu v tesnej...

=PAKTIV= PREDAJ 1-izbového bytu v tesnej blízkosti centra mesta, ulica Hospodárska.

EXKLUZÍVNE len v Našej realitnej kancelárii.

PREDAJ BYTU v tesnej blízkosti centra mesta.

V tesnej blízkosti centra mesta Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa na 1. poschodí /nie prízemie/ celkovo o rozlohe 39,93m2, ulica Hospodárska, reality Trnava.

Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa spojená s WC, kuchyňa, priestranná izba. K nehnuteľnosti patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.

Ponúkaná nehnuteľnosť je v udržiavanom, pôvodnom stave vhodná aj na kompletnú rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Možnosť prerobiť aj na menší 2-izbový byt. Bytový dom je po kompletnej revitalizácii.

Mesačná réžia tejto nehnuteľnosti je 110,- Eur.

Uvedená nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia na prenájom.

V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - všetko na dosah: škola, škôlka, nákupné centrá, autobusová zastávka, centrum mesta 5 minút chôdzou, železničná a autobusová stanica cca 10 minút chôdzou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo emailom paktiv@paktiv.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov