=PAKTIV= TREBA VIDIEŤ! 4-izbový rodinný dom s...

=PAKTIV= TREBA VIDIEŤ! 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom.

TREBA VIDIEŤ!!!

EXKLUZÍVNE - len v našej kancelárii!

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom s klembovou pivnicou v obci Šúrovce, s rýchlou dostupnosťou do mesta Trnava, Sereď, Galanta a Hlohovec.

Zastavaná plocha pozemku 145m2, úžitková plocha 237m2 a celková rozloha pozemku 1.362m2.   

Dispozícia prízemia: zádverie, vstupná chodba, samostatná toaleta s technickou miestnosťou, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, útulná kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi a so sedením, priestranná obývacia izba so šatníkom a žiadaným krbom, úložný priestor pre práčku a sušičku, priestranná izba (pracovňa), schodisko na poschodie.

Dispozícia poschodia: výstup zo schodiska, chodba, detská izba, samostatne WC a samostatná kúpeľňa, spálňa so šatníkom.

Súčasťou domu je aj priestranná letná kuchyňa (skladový priestor alebo v prípade potreby ďalšia izba alebo .......) a klembová pivnica.

Pozemok: Na oplotenom a krásne udržiavanom pozemku s ovocným sadom, skleníkom pre pestovanie zeleniny sa nachádza aj krytá terasa s krbom na trávenie voľných spoločných chvíľ a koterec pre milovníkov zvierat. Pozemok má automatický závlahový systém.

Bezproblémové parkovanie pred rodinným domom ako aj na pozemku.

Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na pozemku: voda, elektrina, kanalizácia, plyn a bonus vlastná studňa. Vykurovanie plynovým kotlom.

Pôvodne starší rodinný dom prešiel postupnou kompletnou, kvalitnou rekonštrukciou a kolaudácia podkrovia prebehla v roku 2019.

Náš názor: Kvalitne zrekonštruovaný vidiecky rodinný dom, bez ďalších investícií a ihneď obývateľný. NUTNÉ VIDIEŤ a precítiť príjemnú atmosféru tejto nehnuteľnosti. Ďalšie fotografie na vyžiadanie.

V obci Šúrovce je kompletná občianska vybavenosť: základná škola s materskou škôlkou, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, reštaurácie, autobusová zastávka a mnoho ďalších služieb pre každodenné potreby obyvateľstva. Veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu R1, ako aj do krajského mesta Trnava. 

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov