=PAKTIV= BEZBARIÉROVÝ 1-izbový byt s lógiou.

=PAKTIV= BEZBARIÉROVÝ 1-izbový byt s lógiou.

EXKLUZÍVNE len v Našej realitnej kancelárii.

BEZBARIÉROVÝ BYT!

Ponúkame Vám na predaj slnečný, BEZBARIÉROVÝ 1-izbový byt s lógiou celkovo o rozlohe 37,75m2, ulica Golianova - reality Trnava.

Dispozícia: Vstupná chodba, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, kuchyňa so vstupom na lógiu, priestranná izba. K nehnuteľnosti patrí aj pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Ponúkaná nehnuteľnosť je po staršej rekonštrukcii: plastové okná, murované jadro, nové rozvody elektriny a sanity, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Bytový dom je po revitalizácii s novým digitálnym výťahom.

Mesačná réžia tejto nehnuteľnosti  je 110,- Eur.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - všetko na dosah: škola, škôlka, nákupné centrum, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, autobusová zastávka.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo emailom paktiv@paktiv.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov