=PAKTIV= PREDAJ: Rodinný dom s potokom na...

=PAKTIV= PREDAJ: Rodinný dom s potokom na pozemku.

EXKLUZÍVNE - len v našej kancelárii!

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj tehlový, rodinný dom v tvare písmena L na pozemku o rozlohe 522m2, v obci Bučany.

Dispozícia:

Vstupná chodba v tvare písmena L, dve priestranné izby do ulice, menšia prechodná miestnosť, prechodná obývacia izba s krbovými kachlami, kuchyňa s komorou, kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou, na chodbe je technická miestnosť. Na konci domu sa nachádza hospodárska miestnosť.

Vstup do domu je cez úkol, kde sa nachádza schodisko na povalu.  Úkol môže slúžiť aj ako zastrešená parkovacia plocha.

Inžinierske siete: elektrina, plyn, kanalizácia, vlastná studňa. Prípojka na obecný vodovod sa nachádza pred domom. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom.

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite na pozemku o šírke 20m, na konci ktorého sa nachádza potok.

Dom je v udržiavanom stave – pri malej investícii ihneď obývateľný a kúpou voľný.

Rozloha pozemku 522m2, zastavaná plocha 266m2, úžitková plocha 266m2.

Obec Bučany je vzdialená 9km od krajského mesta Trnava s dobrým napojením na diaľnicu do Bratislavy alebo rýchlostnú cestu R1 smer Nitra. V obci sa nachádza materská škôlka so základnou školou, potraviny, zdravotné  stredisko, lekáreň, reštaurácia, futbalové a detské ihrisko, autobusová zastávka.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov