=PAKTIV= Vidiecky, 4-izbový rodinný dom v obci...

=PAKTIV= Vidiecky, 4-izbový rodinný dom v obci Košolná.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, čiastočne podpivničený rodinný dom na pozemku o rozlohe cca 1.000m2, v obci Košolná.

Dispozícia:

Pôvodná časť domu: vstupná chodba, dve izby do ulice, chodba, komora, tretia izba.

Prístavba domu: dlhá vstupná chodba /veranda/, priestranná kuchyňa s veľkou komorou, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, izba, schodisko na pozemok.

Suterén: kotolňa, technická miestnosť, skladové priestory, vínna pivnica ... Suterén je presvetlený menšími oknami – možnosť rôzneho využitia.

Vstup do domu je cez podbránie, ktoré môže slúžiť aj ako zastrešená parkovacia plocha.

Inžinierske siete: elektrina, plyn, vlastná studňa, odpad – septik. Prípojka na obecný vodovod a kanalizáciu sa nachádza pred domom.

Pôvodná časť domu so sedlovou strechou bola postavená v 60-tych rokoch a prístavba, ktorá je celá podpivničená s átriovou strechou, v 80-tych rokoch. Dom je v pôvodnom, udržiavanom stave – obývateľný. Zastavaná plocha 150m2, úžitková plocha 200m2. Vzhľadom na to, že dom je v pôvodnom stave – možnosť rekonštrukcie podľa predstáv nového majiteľa.

Obec Košolná je vzdialená 10km od krajského mesta Trnava. V obci sa nachádza materská škôlka, potraviny, futbalové a detské ihrisko, autobusová zastávka. V susednej obci Suchá nad Parnou je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti obce sa nachádza rekreačná oblasť Suchovská priehrada. Milovníkov turistiky určite poteší blízkosť pohoria Malých Karpát, jaskyne Driny, Smolenický zámok, hrad Červený kameň a mnoho iného.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov