=PAKTIV= „AJ DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE“ –...

=PAKTIV= „AJ DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE“ – 6-izbový rodinný dom.

EXKLUZÍVNE - len v našej kancelárii!

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, celý podpivničený, poschodový, átriový rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami na pozemku o rozlohe 415m2, v podhorskej obci Jalšové, okres Hlohovec.

Ponúkaná nehnuteľnosť, vzhľadom na svoju dispozíciu ponúka možnosť využitia dvojgeneračného bývania alebo bývanie pre viacčlennú rodinu.

 

Dispozícia:

Suterén: kotolňa, garáž, technická miestnosť, skladové priestory.

Prízemie: vstupná chodba, schodisko, samostatné WC, samostatná kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, detská izba.

Poschodie: kúpeľňa s toaletou, detská izba, kuchyňa, obývacia izba vo vstupom na balkón, spálňa so vstupom na balkón, druhá detská izba.

 

Inžinierske siete: elektrina, obecný vodovod. Kúrenie na tuhé palivo, odpad – septik.

Dom má 45 rokov a je v pôvodnom, udržiavanom stave – ihneď obývateľný. Zastavaná plocha 120m2, úžitková plocha 240m2. Vzhľadom na to, že dom je v pôvodnom stave – možnosť rekonštrukcie podľa predstáv nového majiteľa.

Podhorská obec Jalšové je vzdialená od mesta Hlohovec 10km, od mesta Piešťany 12km. V obci je škôlka, potraviny, pohostinstvo, autobusová zastávka.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov