=PAKTIV= SKVELÁ PONUKA za 3-izbový byt s...

=PAKTIV= SKVELÁ PONUKA za 3-izbový byt s GARÁŽOU.

 

SKVELÁ PONUKA za 3-izbobý byt s GARÁŽOU a záhradou.

EXKLUZÍVNE len v našej realitnej kancelárii!

Ponúkame Vám na predaj v obci Dolná Krupá /vzdialená od krajského mesta Trnava 10 km/ 3-izbový byt s balkónom, garážou a menším pozemkom.

Byt sa nachádza v trojpodlažnom bytovom dome, kde sa nachádza len šesť bytov.

Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC a samostatná kúpeľňa, kuchyňa s veľkou komorou, detská izba, prechodná obývacia izba so vstupom na balkón, spálňa.

Celková podlahová plocha bytu je 82m2.

K bytu patria aj dva pivničné priestory, garáž a menší pozemok.

Byt má plastové okná, novšiu kuchynskú linku, ostatné v pôvodnom, udržiavanom stave. Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je vlastné kúrenie.

Veľkou výhodou je aj nízka mesačná réžia je cca 100,-Eur.

V obci je dobrá občianska vybavenosť: základná škola, materská škôlka, zdravotné stredisko pre deti aj dospelých, zubný lekár, lekáreň,  reštaurácia, autobusová zastávka ......

Viac o živote v obci: http://www.dolnakrupa.eu/

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov