=PAKTIV= BÝVANIE (aj dvojgeneračné), možno aj...

=PAKTIV= BÝVANIE (aj dvojgeneračné), možno aj podnikanie na vlastnom pozemku.

Ponúkame Vám na predaj vo vyhľadávanej obci Chtelnica, samostatne stojaci, 5-izbový, poschodový rodinný dom so starším rodinným domom a s veľkou dielňou na pozemku, celkovo o rozlohe 1.050m2.

Dispozícia domu:

Prízemie: vstupná chodba, priestranná kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC, dve samostatné izby, schodisko.

Poschodie: dve izby, izba s kuchynským kútom, samostatná kúpeľňa a WC, balkón pre dve izby.

Dom je čiastočne podpivničený.

Na pozemku sa nachádza menší 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave - možnosť rekonštrukcie a využiť na podnikanie alebo aj dvojgeneračné bývanie.

Pre podnikanie alebo pre domáceho kutila môžeme využiť veľkú, plechovú dielňu.  Na chvíle voľného času Vám bude slúžiť záhrada s altánok a murovaným grilom.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete.

Obec Chtelnica sa nachádza v okrese Piešťany a má kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, knižnica, zdravotné stredisko, potraviny, reštaurácia, autobusová zastávka.

Dostupnosť do väčších miest – Piešťany 20 km, Vrbové 10 km, Trnava 24 km, Bratislava 76 km.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk - alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov