=PAKTIV= PREDAJ bezbariérového 3-izbového bytu...

=PAKTIV= PREDAJ bezbariérového 3-izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite.

Ponúkame Vám na predaj bezbariérový 3- izbový byt s balkónom celkovo o výmere 70 m2, ktorý sa nachádza na vo vyhľadávanej lokalite mesta Trnava na sídlisku Družba.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, dvoch nepriechodných obytných izieb, pričom z jednej je výstup na balkón, kúpeľne s vaňou a s toaletou.
Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou:  plastové okná, nové stierky a maľovky, plávajúca podlaha, dlažba na chodbe, obklad a sanita v kúpeľni, nová kuchynská linka.

Bezbariérový bytový dom s kamerovým systémom je po revitalizácii, s dvoma novými výťahmi /nákladný a osobný/. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, autobusová zastávka, poliklinika, obchodné centrá - centrum mesta 5 minút chôdze.

Rýchle napojenie na obchvat Trnavy.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk alebo osobne v kancelárii PAKTV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.

.

 


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov