=PAKTIV= Polyfunkčný objekt

=PAKTIV= Polyfunkčný objekt

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný polyfunkčný objekt  vhodný na podnikane aj bývanie na pozemku o rozlohe 525m2, úžitková plocha 353m2, zastavaná plocha 326m2.

Dispozícia prízemia: vstupná prijímacia hala, 3x kancelária, 2x toaleta, sklad, výrobná hala /sklad/, kotolňa,  garáž.

Dispozícia poschodia: schodisko, priestranná izba - ateliér, dve izby, kuchyňa spojená s obývacou izbou so vstupom na terasu, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom celkovo o rozlohe 78m2 - možnosť využiť ako atypické byt alebo kancelárie podľa podnikateľského zámeru.

Vykurovanie objektu je zabezpečené plynovým kotlom Atack v kombinácii s kotlom na tuhé palivo.

Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na pozemku. Objekt sa nachádza v priemyselnej zóne na okraji miestnej časti Tulipán.

Bezproblémové parkovanie na pozemku pred objektom ako aj vjazd na pozemok.

Tento veľmi zaujímavý podnikateľský objekt má rôzne možnosti využitia - výroba a sklad, obchodné zastúpenie firmy s ubytovaním, bývať aj podnikať súčasne alebo .......

Nutnosť osobne vidieť!!!

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22 Trnava.

------------------------------

PAKTIV s.r.o. – realitná kancelária Vám zabezpečí rýchly predaj a kúpu nehnuteľnosti bez rizika. Obráťte sa na profesionálov s obchodovaním s nehnuteľnosťami s dlhoročnými skúsenosťami.

Zaručujeme Vám – maximálnu profesionalitu, serióznosť a diskrétnosť.

Úplnou samozrejmosťou je Kompletný právny servis, ktorý zabezpečuje advokátska kancelária, prípadne osobná návšteva advokátskej kancelárie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami – Vaša spokojnosť je Náš úspech.

V prípade záujmu nás neváhajte nonstop kontaktovať prostredníctvom emailu: paktiv@paktiv.sk , alebo telefonicky na čísle 0905/331130.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov