=PAKTIV= Ponúkame Vám bývanie v rodinnom dome...

=PAKTIV= Ponúkame Vám bývanie v rodinnom dome v širšom centre krajského mesta Trnavy.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj 4-izbový, čiastočne podpivničený, jednopodlažný rodinný dom s garážou v Trnave, lokalita Tulipán.


Rozloha pozemku 311m2, zastavaná plocha domu je 200m2, úžitková plocha 240m2.

Rodinný dom je átriový a postavený do tvaru písmena L. Dispozícia: zádverie, dlhá vstupná chodba do písmena L, priestranná obývacia izba, kuchyňa, vstup do pivnice o rozlohe cca 80m2, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, tri izby so samostatným vstupom, garáž.  

Dom je v pôvodnom, udržiavanom stave - ihneď obývateľný.

 

V blízkom okolí je k dispozícií kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchodné centrum, lekáreň, autobusová zastávka. Vynikajúce dopravné spojenie a napojenie na mestskú infraštruktúru  a na diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu smer Nitra.

 

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo emailom paktiv@paktiv.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov