=PAKTIV= Rodinný dom v obci Slovenská Nová Ves...

=PAKTIV= Rodinný dom v obci Slovenská Nová Ves na veľkom pozemku.

Ponúkame Vám na predaj priestranný, samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Slovenská Nová Ves vzdialenej od Trnavy 14km a od Bratislavy 40km.

Rodinný dom je čiastočne podpivničený (tehlová klenba), nachádza sa na rovinatom a slnečnom pozemku o celkovej rozlohe 1183m2, úžitková plocha 170m2.

Dispozícia: vstupná chodba, útulná kuchyňa, 3 izby na prízemí, jedna izba v podkroví s klimatizáciou, priestranná obývacia izba s krbovými kachlami, kúpeľňa so sprchovým kútom a s vaňou, samostatná kotolňa - plyn, elektrický bojler na nočný prúd. Prízemie rodinného domu je bezbariérové so vstupom na terasu.    

Inžinierske siete: vlastná studňa, obecný vodovod, plyn, kanalizácia.

Kompletná rekonštrukcia nehnuteľnosti bola v roku 2005.

TREBA VIDIEŤ!

Obec Slovenská Nová Ves má vynikajúcu dostupnosť smer Trnava - Bratislava, rýchle napojenie na diaľnicu, železničná stanica cca 5 km v obci Cífer. Je to menšia rozvíjajúca sa obec s novozriadenou materskou škôlkou a lokálnym obchodom.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo emailom paktiv@paktiv.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov