=PAKTIV= KOMPLETNÁ rekonštrukcia 1-izbového...

=PAKTIV= KOMPLETNÁ rekonštrukcia 1-izbového bytu v žiadanej lokalite.

PREDAJ: Kompletná rekonštrukcia 1-izbového bytu

Ponúkame Vám na predaj nádherný 1-izbový byt /typ bauring so spacím/ nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Družba, ulica Juraja Slottu v Trnave.

Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa spojená s WC, priestranná kuchyňa, izba s oddeleným spacím kútom.

Byt o rozlohe 30m2 sa nachádza na 8. podlaží v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Kompletná rekonštrukcia: nové plastové okná so žalúziami, plávajúca podlaha nové radiátory, nová vodoinštalácia, nová  elektroinštalácia, v kúpeľni nová sanita, obklad, dlažba,vaňa. Spací kút bol oddelený priečkou od dennej miestnosti. Strop je znížený sadrokartónom s štýlovým osvetlením. V byte už nie je potrebná žiadna iná ďalšia investícia, stačí sa len nasťahovať. Kúpou je byt ihneď voľný. K bytu pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.

Žiadaná lokalita:  nákupné centrum, poliklinika, škola, škôlka, reštaurácie, autobusová zastávka, bezproblémové napojenie na diaľnicu a tiež bezproblémové parkovanie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo emailom paktiv@paktiv.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov