--PAKTIV-- KOMPLTETNE PREROBENÝ a ZARIADENÝ...

--PAKTIV-- KOMPLTETNE PREROBENÝ a ZARIADENÝ 1-izbový byt.

ŽIADANÁ LOKALITA.

KOMPLTETNE PREROBENÝ a ZARIADENÝ 1-izbový byt.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj vo vyhľadávanej lokalite, KOMPLTETNE PREROBENÝ a ZARIADENÝ 1-izbový byt /typ bauring so spacím kútom/  celkovo o rozlohe 30m2, sídlisko Prednádražie - ulica Mozartova, Trnava.

Dispozícia: vstupná chodba so vstavanou skriňou, útulná kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC,  priestranná kuchyňa, izba so spacím kútom.

K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.

Ponúkaný byt je po kompletnej rekonštrukcii: nové rozvody elektriny a sanity, plastové okná, nové podlahy a dlažba, kúpeľňa s WC, kuchynská linka na mieru, bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere so zárubňami,  stierky, obklad.

Bytový dom je po revitalizácii s novým výťahom.

BONUS: Cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného zariadenia a vybavenia: automatická práčka, chladnička, mikrovlnná rúra, elektrický sporák s rúrou, veľká rozkladacia pohovka, obývacia zostava, televízor, úložné skrine, vybavenie kuchyne .......

VÝHODY: Žiadaná lokalita, kompletná rekonštrukcia, výborné susedské vzťahy, tichý a slnečný byt s možnosťou okamžitého bývania alebo vhodná aj ako investícia na prenájom.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, autobusová zastávka, zdravotné stredisko, obchodné centrá, autobusová a železničná stanica vzdialená od bytového domu 10 minút chôdze.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk alebo osobne v kancelárii PAKTV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov