KOMFORTNÉ BÝVANIE S DOTYKOM PRÍRODÝ V...

KOMFORTNÉ BÝVANIE S DOTYKOM PRÍRODÝ V RODINNOM DOME.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, typu Bungalov /katalógový typ 667 - Euroline Slovakia/ v Trnave na Kamennej ceste, ulica Richarda Vandru.

Rozloha pozemku 518m2, zastavaná plocha domu je 137,27m2, úžitková plocha 92m2, šírka pozemku 18m, dĺžka pozemku 28m.

Rodinný dom je riešený ako štvorizbový. Dispozícia: vstupná chodba, dve samostatné, nepriechodné izby s orientáciou do ulice /2x11,4m2/, komora, samostatné WC, samostatná kúpeľňa, spálňa so vstupom na terasu /13,8m2/, obývacia izba /23,4m2/ spojená s kuchyňou a vstupom na prekrytú terasu 8m2/. 

Dom sa predáva ako samostatne stojaca ROZOSTAVANÁ STAVBA, ktorá je postavená z tehál, okná Ramikon, drevený krov, strešná krytina KM Beta + kompletná projektová dokumentácia so stavebným povolením.

V okolí je k dispozícií neustále rastúca občianska vybavenosť, mnoho možností športových aktivít, relaxu a prechádzok. Lokalita poskytuje vynikajúce dopravné spojenie a napojenie na mestskú infraštruktúru.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo emailom paktiv@paktiv.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov