BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt s balkónom a...

BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt s balkónom a komorou po kompletnej rekonštrukcii.

EXKLUZÍVNE!

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA.

BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt s balkónom a komorou po kompletnej rekonštrukcii.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj vo vyhľadávanej lokalite, PRIESTRANNÝ, BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt s BALKÓNOM a KOMOROU celkovo o rozlohe 52m2, sídlisko Družba, ulica V. Clementisa v Trnave.

Dispozícia: vstupná chodba, žiadaná KOMORA so vstavanou skriňou, priestranná kúpeľňa s vaňou spojená s WC,  kuchyňa so sklorekamickou varnou doskou a umývačkou riadu, útulná spálňa so vstupom na BALKÓN, obývacia izba. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Ponúkaný byt je po kompletnej rekonštrukcii: nové rozvody elektriny a sanity, plastové okná, nové zárubne ako aj interiérové dvere, bezpečnostné dvere, nové podlahy, nová kuchynská linka na mieru, stierky a obklad.

Veľkou výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je nízka mesačná réžia - 105,- Eur /fond + nájom/.

Kúpou ihneď voľný.

Bezbariérový bytový dom je po revitalizácii s dvoma, novými výťahmi /nákladný a osobný/. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, autobusová zastávka, poliklinika, obchodné centrá - centrum mesta 10 minút chôdze.

Rýchle napojenie na obchvat Trnavy.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky.

Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom paktiv@paktiv.sk alebo osobne v kancelárii PAKTV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov