DOBRÁ LOKALITA: 4-izbový byt v pôvodnom stave.

DOBRÁ LOKALITA: 4-izbový byt v pôvodnom stave.

DOBRÁ LOKALITA - v trojpodlažnom bytovom dome Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt s lógiou a komorou celkovo o rozlohe 86m, ulica Veterná v Trnave. Dispozícia: vstupná chodba, žiadaná komora, kuchyňa, samostatná kúpeľňa a samostatné WC, obývacia izba so vstupom na lógiu, tri izby. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Ponúkaná nehnuteľnosť je v pôvodnom, udržiavanom stave /okná plastové, jadro panel/ - vhodná na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Bytový dom je po revitalizácii.

DOBRÁ LOKALITA -dostupná kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, poliklinika, nákupné centrá, autobusová zastávka. Možnosť výmeny za 2-izbový byt v Trnave plus doplatok. Platba aj HÚ.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV, s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov