ZAUJÍMAVÁ PONUKA.

ZAUJÍMAVÁ PONUKA.

Ponúkame Vám na predaj v okrajovej časti Trnavy priestranný 3-izbový byt s lógiou, celkovo o rozlohe 99m2, časť Farárske - reality Trnava. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa so vstupom na lógiu, tri priestranné izby, komora. K bytu patria aj tri samostatné pivnice. Ponúkaný byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, pôvodné, kvalitné drevenné parkety, keramická dlažba, kúpeľňa a WC po kompletnej rekonštrukcii, zánovná kuchynská linka. Kúpou ihneď voľný. Bytový dom je po revitalizácii vrátane spoločných priestorov. Celková mesačná réžia vo výške 70,- Eur.

BONUS: K nehnuteľnosti patrí aj pozemok /záhrada/ o rozlohe cca 200m2 a staršia garáž. V okolí bytového domu je dostatok zelene na trávenie voľných chvíľ. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom. Nehnuteľnosť sa nachádza v okrajovej časti Trnavy, smer Špačince - 3km od Trnavy. Autobusová zastávka 400m od bytového domu. 

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV, s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov