EXKLUZÍVNA PONUKA! Byt, ktorý navrhol architekt.

EXKLUZÍVNA PONUKA! Byt, ktorý navrhol architekt.

TREBA VIDIEŤ!!!

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj moderný, 3izbový byt s lógiou, celkovo o rozlohe 66m2, na sídlisku Prednádražie, ulica G. Dusíka, Trnava. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na lógiu, spálňa so vstavanou skriňou, detská izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.  Byt je po kvalitnej a kompletnej rekonštrukcii - nové elektrické rozvody, nová sanita, znížené sadrokartónové stropy, predpríprava na klimatizáciu v kuchyni, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi vrátane umývačky riadu, plastové okná, plávajúca podlaha, nové zárubne ako aj interiérové dvere, bezpečnostné dvere, ....... Bytový dom je po revitalizácii vrátane rozvodov. K bytu patrí aj pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu.

VÝHODY - byt nevyžaduje žiadne investície, len sa nasťahovať a užívať si nové, pokojné bývanie. V okolí je bezproblémové parkovanie, dostatok zelene, kompletná občianska vybavenosť - nákupné centrum MAX, škola, škôlka, autobusová zastávka, zdravotné stredisko, päť minút chôdzou na železničnú a autobusovú stanicu, relaxačno-rekreačná zóna Kamenný mlyn.

BONUS - byt ponúkame na predaj čiastočne zariadený - v cene nehnuteľnosti.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130, emailom hrnciar@paktiv.sk alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov