--PAKTIV-- DOBRÁ PONUKA - bezbariérový...

--PAKTIV-- DOBRÁ PONUKA - bezbariérový 3izbový byt.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj priestranný, BEZBARIÉROVÝ 3-izbový byt + 2x lógia celkovo o rozlohe 72m2, sídlisko Prednádražie, ulica Mozartova, Trnava. Byt dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, samostatné WC a samostatná kúpeľňa, kuchyňa so vstupom na lógiu, priestranná obývacia izba so vstupom na lógiu, spálňa, detská izba, Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - novšia kuchynská linka, plastové okná, uzatvorené lógie - ostatné v pôvodnom, udržiavanom stave, jadro umakartové. Bytový dom je po kompletnej revitalizácii - nové stupačky, dva nové výťahy, vstupné dvere ........ K bytu patrí aj pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu.

VÝHODY - dobrá lokalita, možnosť prerobiť si vlastné bývanie podľa svojich predstáv. V okolí je bezproblémové parkovanie, kompletná občianska vybavenosť - nákupné centrá, škola, škôlka, autobusová zastávka, zdravotné stredisko, relaxačno-rekreačná zóna Kamenný mlyn.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV, s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov