--PAKTIV-- 2-ibový byt s lógiou.

--PAKTIV-- 2-ibový byt s lógiou.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj 2-izbový s lógiou, celkovo o rozlohe 53m2, ulica Golianova, Trnava.  Dispozícia: vstupná chodba, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, priestranná obývacia izba, spálňa so vstupom na lógiu, kuchyňa. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Ponúkaný byt má plastové, novšiu kuchynskú linku, ostatné v pôvodnom stave. Bytový dom je po revitalizácii s novým výťahom. Mesačné náklady sú cca 115,-Eur. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, autobusová zastávka, obchody. Bezproblémové parkovanie. Výhodou je rýchle napojenie na diaľnicu D1 a R1.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV, s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov