Priestranný, tehlový 2-izbový byt vo...

Priestranný, tehlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite.

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o., Vám ponúka na predaj priestranný, TEHLOVÝ 2-izbový byt celkovo o rozlohe 59m2 na Račianskej ulici - Bratislava II. Dispozícia: dlhá vstupná chodba, samostatné WC, samostatná kúpeľňa, kuchyňa, priestranná obývacia izba ako aj spálňa. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Ponúkaný byt je staršj rekonštrukcii, ihneď obývateľný. Bytový dom je po revitalizácii. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, nákupné centrum, reštaurácie, autobusová zastávka, železničná stanica.
Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130. Túto

KOMPLETNÁ PONUKA BYTOV, RODINNÝCH DOMOV, POZEMKOV Z TRNAVY A BLÍZKEHO OKOLIA NA STRÁNKE www.paktiv.sk

VYKUPUJEME BYTY, DOMY AJ ZADĹŽENÉ, V EXEKÚCII, PLATBA DO 24 HODÍN PO DOHODE.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV, s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov