--PAKTIV-- Bezbáriérový, priestranný...

--PAKTIV-- Bezbáriérový, priestranný 1-izbový byt s dvoma lógiami.

BEZBARIÉROVÝ BYT!

Ponúkame Vám na predaj priestranný, 1-izbový byt s dvoma lógiami celkovo o rozlohe 48m2, ulica Čajkovského, časť Prednádražie v Trnave.

Dispozícia: vstupná chodba, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, útulná a priestranná kuchyňa so vstupom na lógiu, priestranná izba so vstupom na lógiu. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu. Ponúkaná nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcii: plastová okná, ostatné v pôvodnom stave, jadro umakartové. Celkovo je byt vo veľmi udržiavanom stave ihneď obývateľný. Bytový dom je po kompletnej revitalizácii vrátane stupačiek, dva výťahy /nákladný a osobný/, vstup na bezpečnostný čip. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - nákupné centrum, škôlka, škola, zdravotné stredisko, lekáreň, autobusová zastávka, železničná a autobusová stanica do 10 minút chôdzou. V okolí bytového domu je dostatok zelene - v tesnej blízkosti sa nachádza park Janka Kráľa.

Vzhľadom na väčšiu rozlohu bytu je možnosť prerobiť na plnohodnotný 2-izbový byt. Nemalou výhodou je aj mesačná réžia do 100,-Eur /fond a nájom/.
Platba aj na hypotekárny úver.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV, s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov