--PAKTIV-- Bezbariérová garsónka neďaleko...

--PAKTIV-- Bezbariérová garsónka neďaleko centra.

EXKLUZÍVNE, len v Našej realitnej kancelárii.

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA!! 

BEZBARIÉROVÁ garsónka neďaleko centra mesta.

Vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra mesta Vám ponúkame na predaj útulnú, bezbariérovú garsónku celkovo o rozlohe 24m2, na ulici A. Kubinu v Trnave.

Dispozícia: vstupná chodba s kuchynským kútom, izba s pôvodnými, kvalitnými drevenými parketami, kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou. Na poschodí sa nachádza žiadaná pivničná kobka.

Rekonštrukcia: plastové okná, bezpečnostné dvere,  jadro pôvodné, umakartové.

Bytový dom je po revitalizácii + dva nové výťahy.

BONUS: nízke mesačné náklady vo výške cca 58,-EUR pre jednu osobu.

Ponúkaný byt je ihneď obývateľný a kúpou voľný.

 V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: nákupné centrá, reštaurácie, škola, škôlka, autobusová zastávka, centrum mesta 10 minút chôdzou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spoločnosti PAKTIV s.r.o., realitná kancelária v spolupráci s advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad do katastra, preberací/odovzdávací protokol, notárske poplatky. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb Vám zabezpečí Náš exkluzívny finančný poradca Dr. Vít Pokorný - DELUVIS, s.r.o.

Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV, s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej PAKTIV, s.r.o.


Poloha

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov