Naša kancelária zabezpečuje pre Vás serióznosť a bezpečnosť. Veď Vaša spokojnosť je našou najlepšou reklamou a vizitkou !
Preto pre Vás zabezpečujeme kompletný servis a to najmä :
odborné poradenstvo ako aj právny servis a to v súčinnosti s advokátskou kanceláriou Vranovič/Halada . Ďalej je to činnosť zahrňujúca všetko, čo súvisí s nehnuteľnosťou a jej získaním. Od hypotekárneho (prípadne iného) úveru cez vypracovanie znaleckého posudku a cez právne zabezpečenie prechodu majetkových práv až po zápis do Katastra nehnuteľností všetko. V prípade záujmu aj iné Vami požadované služby. Zabezpečenie všetkých podkladov potrebných na kúpu či predaj je tiež samozrejmosťou. V prípade potreby či Vášho záujmu aj daňové poradenstvo súvisiace s kúpou či predajom nehnuteľností a to prostredníctvom nášho daňového poradcu. Ak sa jedná o Družstevný byt tak aj prevody členských práv družstevných bytov a úkony s tým súvisiace. Klientom čo prejavili už o naše služby záujem chceme poďakovať ! A ak si naše služby ešte len chcete vybrať tak aj Vám už vopred ďakujeme za prejavenú dôveru ! Môžete nás kontaktovať telefonicky na našich telefónoch alebo cez Internet alebo mailom kde nám môžete nehnuteľnosť ponúknuť prípadne napísať o akú nehnuteľnosť by ste mali záujem alebo osobne na našej adrese.

Spoločnosť PAKTIV, s.r.o., ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti - aj zadĺžených, platba v hotovosti.